alt +380 (96) 796 58 19         alt +380 (32) 253 05 63
alt +380 (93) 728 66 64         alt E-mail: roomlviv@meta.ua

Реклама

10% на меблі клієнтам Еко-Дoмy

Столи-трансформери

НОВИНКА НА РИНКУ РОЗКЛАДНИХ СТОЛІВ!

СТОЛИ-ТРАНСФОРМЕРИ З МЕТАЛЕВИМ МЕХАНІЗМОМ!

Сучасне житло за останні роки зазнало значних змін, щодо простору. Відтак, облаштовуючи квартиру, будинок - основний акцент відведено саме простору приміщення. Ми обираємо меблі індивідуального проектування, кухонні гарнітури, шафи-купе... зосередженно економимо кожен клаптик площі.

altalt

Сьогодні, на зміну кухонним, вітальним, журнальним столам прийшов стіл- трансформер. Види столів-трансформерів. Його функціональні можливості дозволяють досягти бажаного простору у кімнаті. Стіл- трансформер втілює функцію від простого журнального столика, до можливості його застовування в кухонній кімнаті чи вітальні. Завдяки компактним габаритам ,його можна пристосувати у кількох варіаціях. За мить, журнальний столик трансформується в габаритний стіл, що дозволяє вмістити від 6 до 8 персон. Такі можливості дозволяють зекономити не тільки простір, але й кошти.

Компанія Меблі Room пропонує багато варіантів сучасних столів трансформерів згідно до побажань та бюджету замовника. Доставляємо перевізниками столи-трансформери по всій території України. Привабливі ціни виробника, висока якість, гарантія, репутація компанії.

Новинка - ліжка трансформери. Завітайте за посиланням: http://www.room.lviv.ua/lizhka-transformery-spalny.html

Меблі трансформери за цінами виробника можна замовити за телефоном +380675685982

 

Товари за подібною ціною

Зоряна Москвяк