alt +380 (96) 796 58 19         alt +380 (32) 253 05 63
alt +380 (93) 728 66 64         alt E-mail: roomlviv@meta.ua

Реклама

10% на меблі клієнтам Еко-Дoмy

Передпокої

Передпокої в домі призначені для вільного розміщення речей щоденного вжитку; верхнього одягу, взуття, сумок, парасоль, перчаток, шарфів, шапок і багато інших речей. Цей тип меблів використовують як у великих будинках так і у квартирах. Передпокої не займають багато місця, вони ідеально зарекомендують себе навіть у найменшому просторі.

Передпокої - місце де ми проводимо не багато часу, проте це перше місце при вході чи виході з житла. І ці перші хвилини, які ми проводимо в передпокої по приходу додому значною мірою впливають на наш настрій. Передпокій одночасно може бути шафою-купе з додатковими тумбами та пеналами.

Невідємною частиною передпокою є шафа для верхнього одягу або вішак. Дуже зручно, якщо в шафі передбачені додаткові гачки , решітки та підставки. Також можна додати висувний пуф, або крісельце для зручності взування.

Незамінний атрибут передпокою – дзеркало , важливо щоб воно було в повний зріст. З досвіду видно, що багато людей купивши меблі без дзеркала в повний зріст, згодом купували його.

Щодо стилістики та дизайну меблів для передпокою, то вони повинні органічно пасувати дизайну інтер’єру останньої частини будинку.

 

Товари за подібною ціною

Зоряна Москвяк