alt +380 (96) 796 58 19         alt +380 (32) 253 05 63
alt +380 (93) 728 66 64         alt E-mail: roomlviv@meta.ua

Реклама

Статті
Вибір кухонних меблів

Облаштування меблями і технікою кухні є найважливішим моментом при ремонті квартири. Більшість людей, щодо кухонної кімнати, не влашовує холодний мінімалізм, суперсучасний хай-тек або східний дизайн. Класичний стиль робить інтер`єр домашнім теплим і затишним. Як відомо, саме кухонні меблі є специфічною і невід`ємною частиною побуту. Якщо їх правильно підібрати, то будуть служити десятки років, зберігаючи при цьому унікальний стиль.

Детальніше...
 
Вибір дитячих меблів

Дитячі меблі дл спальні умовно можна розділити на дві категорії : дорогу високоякісну, дешеву.

Детальніше...
 
Вибір офісних меблів

Кабінет керівника є обличчям будь-якої компанії. Зовнішній вигляд меблів, їхня якість, інтер`єр приміщення, зі смаком організований простір в офісі - все це формує найважливіше враження про компанію. Кабінет повинен відповідати вимогам пред`явленим до якості та стилю. Основні очікувані критерії офісного дизайну: зручність і багатофункціональність, тому дуже важливою частиною є його вигляд вцілому. Офісні меблі, особливо меблі в кабінет керівника, повинні підкреслювати рівень і статус організації та формувати позитивну репутацію.

Детальніше...
 
Догляд за плівковими фасадами

 Рекомендації по використанню і догляду за плівковими фасадами

Для чищення і догляду за даними фасадами може використовуватися плин звичайний з додаванням теплої води, засіб PRONTO для деревини, плин на основі воску, креми. Ні в якому разі не використовувати плини виготовлені на базі розчинників і алкоголю ( ацетон, спирт і т.п. ), а також пасти, порошки, молочко для чищення та ін..

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 7
Зоряна Москвяк