alt +380 (96) 796 58 19         alt +380 (32) 253 05 63
alt +380 (93) 728 66 64         alt E-mail: roomlviv@meta.ua

Реклама

Дошки настінні крейдяні 9029

Ціна дошки: 1600/2050 грн

1000х1500 мм 

1000х 2000 мм

Термін виготовлення: 6-8 робочих днів

500х900 мм - 865 грн

650х1000 мм - 985 грн

900х1200 мм - 1300 грн

1000х1500 мм - 1600 грн

1000х2000 мм - 2050 грн

Шкільні дошки, магнітні дошки, аудиторні дошки, дошки під маркер, дошки під крейду, дошки для оголошень (текстильні та пробкові), дошки обертові, дошки мобільні.

Дошки магнітні є вигідною та необхідною покупкою для навчання!Оприділившись з метою покупки магнітної дошки, виходячи з потреби можна замовити один з видів дошки. 

Крейдяна магнітна дошка найширше застосовується в школах та вищих навчальних закладах

Маркерна магнітна дошка переважно використовується у інститутах, університетах та офісах.

Дошка магнітна крейдяна-незамінний помічник для вищих навчальних закладів, шкільних установ, офісів, великих підприємств, виробництв. Дошки настінні магнітні - виготовлені з високостійкого матеріалу, що забезпечує довготривале використання. Магнітні дошки крейдяні володіють високою стійкістю та відзначаються довговічністю.

Робоча поверхня дошки аудиторної виготовлена з високоякісної сталі з нанесенням молекулярно-іонного термічного покриття виробництва (Німеччина). Внутрішня підкладка магнітної дошки складаєтьчя з спеціального вологостійкого ДВП товщиною 10мм (Польща)

Полотно шкільної магнітної дошки виготовлене з металевого листа, що забезпечує прийманню магніту. Завдяки магнітним властивостям до усіх  види дошок, як крейдяних так і маркерних підходять усі види магнітів. Магнітні дошки використовують для прикріплення карт різних графічних матеріалів для навчання. Таке магнітне кріплення є дуже зручним.

Дошки магнітні можуть бути настінні одно-створчаті, трьо-створчаті з п'ятьма робочими поверхнями, можуть бути обертовими та мобільними, на спеціальних металевих кріпленнях.

Алюмінієвий профіль та форма відливу магнітної крейдяної дошки виробництва (Турція). Краї дошки - оздоблені алюмінієвою рамкою. Підставка для крейди - виготовлена з пластику, чорного кольору.

Гладка, спеціальна матова поверхня шкільної дошки забезпечує мінімальне виділення пилу від крейди. На матову поверхню гарно лягає крейда, що робить зображення чітким та виразним. Завдяки підібраниї матеріалів, шкільна дошка не є важкою, що забезпечує її легке кріплення на стіні.

Дошку можна витирати будь-якою вологою, не мокрою, мочалкою. Дошку не можна мити, мочити водою, розміщувати у відкритих приміщеннях де може проникати пряме сонячне проміння та дощ.

Гарантія на комплектуючі 5-10р.

Термін експлуатації магнітної, крейдяної дошки, маркерної дошки, коркової дошки 10 р.

Доставка згідно тарифів перевізника за рахунок покупця

В асормименті є широкий вибір дошок для аудиторій, шкільних класів, офісів:

Крейдяні дошки (зелена поверхня)

Маркерні дошки (біла поверхня)

Текстильні дошки для оголошень

Коркові (пробкові) дошки для оголошень

Дошки виконуються з надійних та якісних комплектуючих та матеріалів.

Усі аудиторні, шкільні, магнітні дошки постачаються в спецальному упакуванні, що дозволяє легке та безпечне транспортування дошки по Україні.

Замовити дошку у Львові. Замовити дошку по Україні. Відправляємо магнітні дошки, крейдяні дошки  по всій Україні. Дешеві ціни на дошки шкільні, на дошки аудиторні та висока якість. Замовити шкільну, магнітну дошку можна зателефонувавши констультантові компанії Меблі Room - 0675685982

Шкільна дошка, шкільна дошка крейдяна, шкільна дошка магнітна, шкільна дошка маркерна, шкільна дошка пробкова.

 
Зоряна Москвяк