alt +380 (96) 796 58 19         alt +380 (32) 253 05 63
alt +380 (93) 728 66 64         alt E-mail: roomlviv@meta.ua

Реклама

Дошка для оголошень текстильна, сіра 80049

Ціна текстильної дошки: 2480 грн

650х1000 мм - 2480 грн, синя, сіра

900х1200 мм - 2812 грн, синя, сіра

Ціни можуть змінюватися

Детальніше...
 
Дошка коркова для оголошень (алюмінієва рамка) 90092

Ціна коркової дошки: 2350/2780 грн

650х1000 мм

900х1200 мм

Ціни можуть змінюватися

Детальніше...
 
Дошка для оголошень текстильна, синя 90504

Ціна текстильної дошки: 2480 грн

650х1000 мм - 2480 грн, синя, сіра

900х1200 мм - 2812 грн, синя, сіра

Ціни можуть змінюватися

Детальніше...
 
Дошка пробкова для оголошень (алюмінієва рамка) 80128

Ціна пробкової дошки: 2965/3150 грн

1500х1000 мм

1800х1000 мм

Ціни можуть змінюватися

Детальніше...
 


Шкільна дошка: призначення та різновиди

Протягом усіх навчальних років діти проводять час у оточенні шкільних меблів. Особливе місце серед них займають шкільні дошки, адже саме на них необхідно годинами дивитися, сприймати та запам’ятовувати інформацію, яку надає вчитель. Саме тому необхідно придбати таку дошку, яка напевне не перешкоджатиме навчальному процесу та сприятиме кращому засвоєнню знань.

Раніше у школах використовувалися дошки із ДСП, пофарбовані звичайною фарбою. Вони були недостатньо практичними, незручними, швидко втрачали якість, а читати з них було доволі важко, особливо – із останніх рядів. Сучасні дошки класифікуються на кілька категорій:

· Дошка для крейди. Традиційне рішення, добре відоме усім ще із шкільних років.

· Маркерна дошка. Більш сучасне та практичне рішення, але і їх вартість дещо вища за крейдові.

Зустрічаються також комбіновані типи поверхні. Популярності набирають зручні магнітні дошки, на яких легко фіксуються додаткові матеріали, ілюстрації, схеми. Ще один варіант – металокерамічні вироби, що відрізняються міцністю та довговічністю. Така дошка прослужить багато років, залишаючись стійкою до подряпин, пошкоджень та зберігаючи матову поверхню.

Шкільні дошки та їх особливості

Сучасні шкільні дошки відрізняються різноманіттям властивостей та можливостей. Спеціальне захисне покриття запобігає пошкодженню поверхні учнями та подовжує експлуатаційний термін. Оптимальним рішенням вважається темно-зелена матова поверхня, що не блищить на світлі.

Сучасна технологія лазерного розкреслювання дозволяє створювати видимі та чіткі лінії розмітки, не пошкоджуючи захисне покриття. Така розмітка не стирається та залишається добре помітною під будь-яким кутом. Монтаж дошки має бути простим та максимально якісним і надійним. Зазвичай знизу у стіну вкручуються два гачки для підтримки, а вгорі використовуються саморізи по кутах. Це дозволяє акуратно закріпити дошку навіть на неідеально рівній поверхні стіни.

Як правильно обрати та купити шкільну дошку?

При виборі шкільної дошки важливо правильно обрати її конструкцію. Для міцності задня частина має бути посилена металом. Це перешкоджає деформації, забезпечує стійкість до механічних пошкоджень, полегшує монтаж.

У якості захисних елементів використовуються пластикові заглушки по кутах. Їх задача – запобігання травмам та подряпинам. Для зручності облаштовується спеціальна поличка для крейди, ганчірок, необхідних аксесуарів. Відстань між стулками у закритому стані має бути достатньою для зручного відкриття.

Магнітні властивості дозволяють використовувати поверхню у якості дошки для оголошень. Магнітною може бути як маркерна, так і крейдова дошка. Необхідно пам’ятати, що від правильного вибору залежить здоров’я дітей, стан їх зору, мозкова діяльність. Важливо, щоби обрана модель сповна відповідала санітарним нормам та державним стандартам.

Дошка шкільна, купити яку можна у нашій компанії "Меблі Room", має обов’язково бути якісною та безпечною. Ми пропонуємо саме таку продукцію, серед якої легко обрати оптимальний варіант під власні потреби. 

 

Зоряна Москвяк