alt +380 (96) 796 58 19         alt +380 (32) 253 05 63
alt +380 (93) 728 66 64         alt E-mail: roomlviv@meta.ua

Реклама

Ремкомплект гнутоклеєна фанера 90080

Ціна ремкомплекту: 195/193 грн

для круглої та квадратної труби

380х380мм

350х380мм

товщина 9мм

Спинка та сидіння для стільця -фанера гнутоклеєна. Призначення ремкомплектів для ремонту крісел та стільців в шкільних установах, в дошкільних закладах, для дому.

Фанера для ремонту шкільних крісел. Можна обрати потрібний розмір. Ремонт шкільних стілців виконується для всіх зростових груп. Замовивши ремонт для шкільних меблів (крісел та парт) можна сутєво заощадити кошти. Так, як старі каркаси ще досить надійні, то поновлення сидінь з гнутоклеєної фанери забезпечить потрібний вигляд та комфорт старих шкільних меблів. Замінені кришки фанери довго служитимуть, так, як фанера виконується з порід дерев і має відповідні розміри та товщини, що забезпечить довговічність використання відремонтованого шкільного крісла.

 

розмір ремкомплекту з гнутоклеєної фанери- сидіння 380х380 мм, спинка 380х200 мм

Зростова група фанерного сидіння № 5-6

без свердлення

Ціна: 195 грн

матеріал ремкомплекту - гнутоклеєна фанера

покриття ремкомплекту - 3-ох шарове,безбарвний лак НЦ

Допуск в габаритних розмірах ремкомплектів ± 2 мм

Спинки і сидіння стільця зроблені з гнутоклеєної фанери (6 ріст)

 

розмір ремкомплекту з гнутоклеєної фанери- сидіння 380х350 мм, спинка 380х200 мм

Зростова група фанерного сидіння № 5-6

без свердлення

Ціна: 193 грн

 

 

 

 

Що таке ремонт шкільних меблів? Як і де він застосовується?

Зважаючи на те, що шкільні меблі посиленно експлуатуються щодня впродовж років, вони підлягають швидкому зносу. На сьогоднішній день надзвичайно велика кількість шкільних установ потребують заміну старих радянськиї стільців, парт, шафів на нові. Враховуючи відсутність фінансування з боку держави для забезпечення шкільних установ меблями, на оновлення шкільних класів розраховувати неможливо. Відтак створюються батьківські комітети, які забезпечують оновлення, а частіше часткову заміну стільців та парт.

Нойчастіше та в першу чергу проводять заміну або ремонт шкільної парти, шкільного стільця, класної шафи, вчительського стола, шкільної дошки.

Ремонт шкільного стільця - підрозуміває заміну спинки та сидіння на старому металевому каркасі. Спинки та сидіння виготовленні з гнутоклеєної фанери, що забезпечує міцність та зручність для сидіння.

Для того щоб здійснити ремонт шкільного стільця необхідно придбати ремкомплект (спинка та сидіння ) вирахувати довжину гайок та гвинтів, запросити майстра, щоб провести демонтаж старих комплектів  та монтаж нових. Старі каркаси під впливом років та оновленням методом фарбування зазнали таких змін, що відкрутити гвинти практично неможливо. Для цього проводиться метод зрізання старої фурнітури. Ремкомплекти гнутоклеєної фанери йдуть без сверлень,так, як старі металеві каркаси мають значні скривлення їх сверлять на місці, індивідуально під кожен шкільний стілець.

Провівши заміну, так сказати, частковий ремонт отримуємо повноцінний та придатний для зручного сидіння шкільний стілець. 

Схожа ситуація в ремонті шкільної парти. Стільниця для заміни виготовляється з ламінованого ДСП товщиною 16 або 18мм. з прямими або заокругленими кутами. Також потрібно оглянути старі каркаси, виміряти глибину металу та визначити довжину і діаметр гвинтів. Методом зрізання проводиться демонтаж кришок. При бажанні можна дозамовити передню панель, яка закриває ноги, а також полицю.

Ремонт шкільних меблів, а саме заміна спинок та сидінь для шкільних крісел та стільниці для шкільних парт сутюво заощаджує кошти та візуально оновлює застарілий шкільний клас. Звісно нові парти та стільці створюють зовсім інший ефект, але й на оновлення слід закласти бюджет значно більший.

 

 

Зоряна Москвяк