alt +380 (96) 796 58 19         alt +380 (32) 253 05 63
alt +380 (93) 728 66 64         alt E-mail: roomlviv@meta.ua

Реклама

Стільниця для парти шкільної 9010

Ціна стільниці для парти: 360 грн

овальні кути

1200х500 мм

Стільниця з ламінованого ДСП. Призначення ремкомплектів - для ремонту столів у шкільних установах, в дошкільних закладах, у вищих навчальних закладах.

Стільниці з ДСП для ремонту шкільних парт мають широкий попит в середовищі навчальних закладів. Стандартний розмір ремкомплекту -стільниця з ДСП 1200х500мм. Можливий нестандартний розмір стільниці під індивідуальне замовлення. Замовивши ремонт для шкільних меблів (заміна кришок для шкільних столів) можна сутєво заощадити кошти та оновити зовнішній вигляд шкільного класу чи аудиторії. Відповідно ремонт шкільних меблів можна робити поетапно. Спочатку замовити кришки для столів, згодом сидіння та спинки з фанери. Так, як старі каркаси ще досить міцні, то поновлення лише стільниць забезпечить потрібний вигляд та комфорт старих шкільних меблів. Замінені кришки ДСП будуть довго та надійно служити. Для кришок - ДСП використовується  товщиною 16-18мм, в яких кути можуть бути заовалені, або прямі. Перевагою користуються стільниці для ремонту парт , стільниці з заоваленими кутами, так, як запобігають отриманню різного роду травм. Також можна замовити заміну нижньої полиці в столі та передноього каркасу. Ціна полиці та каркасу вираховується індивідуально.

Стільниця для шкільної парти з ламінованої ДСП з овальними кутами (заокруглені кути)

1051

висота стільниці для шкільної парти - 1-6 зрост. груп.

довжина стільниці для шкільної парти - 1200 мм

ширина стільниці для шкільної парти - 500 мм

матеріал стільниці для шкільної парти - ДСП ламіноване 16мм. колір (бук)

 

Ремонт шкільних парт та столів у Львові.

Ремонт шкільних стільців у Львові.

Ремкомплекти для шкільних стільців по всій Україні.

Ремкомплекти для шкільних парт по всій Україні.

 

Що таке ремонт шкільних меблів? Як і де він застосовується?

Зважаючи на те, що шкільні меблі посиленно експлуатуються щодня впродовж років, вони підлягають швидкому зносу. На сьогоднішній день надзвичайно велика кількість шкільних установ потребують заміну старих радянськиї стільців, парт, шафів на нові. Враховуючи відсутність фінансування з боку держави для забезпечення шкільних установ меблями, на оновлення шкільних класів розраховувати неможливо. Відтак створюються батьківські комітети, які забезпечують оновлення, а частіше часткову заміну стільців та парт.

Нойчастіше та в першу чергу проводять заміну або ремонт шкільної парти, шкільного стільця, класної шафи, вчительського стола, шкільної дошки.

Ремонт шкільного стільця - підрозуміває заміну спинки та сидіння на старому металевому каркасі. Спинки та сидіння виготовленні з гнутоклеєної фанери, що забезпечує міцність та зручність для сидіння.

Для того щоб здійснити ремонт шкільного стільця необхідно придбати ремкомплект (спинка та сидіння ) вирахувати довжину гайок та гвинтів, запросити майстра, щоб провести демонтаж старих комплектів  та монтаж нових. Старі каркаси під впливом років та оновленням методом фарбування зазнали таких змін, що відкрутити гвинти практично неможливо. Для цього проводиться метод зрізання старої фурнітури. Ремкомплекти гнутоклеєної фанери йдуть без сверлень,так, як старі металеві каркаси мають значні скривлення їх сверлять на місці, індивідуально під кожен шкільний стілець.

Провівши заміну, так сказати, частковий ремонт отримуємо повноцінний та придатний для зручного сидіння шкільний стілець. 

Схожа ситуація в ремонті шкільної парти. Стільниця для заміни виготовляється з ламінованого ДСП товщиною 16 або 18мм. з прямими або заокругленими кутами. Також потрібно оглянути старі каркаси, виміряти глибину металу та визначити довжину і діаметр гвинтів. Методом зрізання проводиться демонтаж кришок. При бажанні можна дозамовити передню панель, яка закриває ноги, а також полицю.

Ремонт шкільних меблів, а саме заміна спинок та сидінь для шкільних крісел та стільниці для шкільних парт сутюво заощаджує кошти та візуально оновлює застарілий шкільний клас. Звісно нові парти та стільці створюють зовсім інший ефект, але й на оновлення слід закласти бюджет значно більший.

 

 

Зоряна Москвяк