alt +380 (96) 796 58 19         alt +380 (32) 253 05 63
alt +380 (93) 728 66 64         alt E-mail: roomlviv@meta.ua

Реклама

Кухня, фарбовані фасади 9021

Ціна кухні: розраховується індивідуально

Матеріал кухнонного гарнітуру: корпус-ДСП, фасади фарбований МДФ

Розмір кухнонного гарнітуру: Індивідуально

Тип дверей кухонного гарнітуру: горизонтальне, вертикальне відкривання

Фурнітура кухонного гарнітуру: Хетіх, Блюм

Петлі кухонного гарнітуру: самодотягуючі

Стільниця кухонного гарнітуру: Постформінг

Кухня відіграє надзвичайно важливу роль в будь-якій оселі. Кухонні гарнітури спроектовані з метою полегшення його функціонального призначення-приготування їжі. Завдяки винаходам впродовж десятків років кухню можна зробити дуже функціональною. Проектування кухонних гарнітурів з кожним роком зазнає характерних змін. Вмонтована побутова техніка, підйомні, розсувні дверки, шухляди на системах Push To Open (пуш ап), виїздні корзини, різноманітні полиці-робить сьогоднішнє перебування, домогосподині, на кухні легким і приємним. У сучасних квартирах зачасту суміщають кухню з вітальнею для забезпечення простору, так звані кухні студії.

Кухню можна поділити на декілька зон: робоча зона кухні, зона зберігання продуктів, санітарна зона кухні.

Першою і одною з основною зоною є робоча зона або частина кухні. В токому випадку стільницю потрібно розміщувати так, щоб був вільний доступ до мийки, плити, холодильної камери. Щоб полегшити процес очищення та приготувння їжі, стільницю для кухонного гарнітура слід замовляти цільним. Плита з раковиною повинні становити одну люнію.

До зони зберігання продуктів звісно відноситься холодильник та різноманітні полиці та ящики кухонного гарнітуру. В свою чергу холодильна камера може бут вмонтованою, тобто закритою фасадом, що значно збагачує вигляд кухонної кімнати вцілому.

До санітарної зони на кухні відносять мийку, ємність для сміття а також посудомийну машинку. Мийку рекоменлують розташовувати ближче до холодильника, або в центральній частині кухонног гарнітуру для зручного підходу. Цей спосіб розташування кухні буде зручним при митті та ополіскуванні продуктів. чи митті посуду.

Сучасні дизайнерські програми дозволять оптимально розмістити кухонні меблі в кімнаті надати простору та шикарного вигляду квартирі чи дому.

Найчастіше кухонні гарнітури замовляють:

Кутові кухні, прямі кухні, кухні студії, з острівками, кухні з індивідуальним плануванням.

За розрядом матеріалу кухні поділяють на декілька класів відповідно до матеріалів, комплектуючих та ціни вцілому:

- Елітний клас - дерев'яні фасади провідних італійських, польських виробників. Для цього класу використовують фурнітуру німецьких та австрійських виробників Blum або Hettich.

- Хайтек - кухні з фарбованих фасадів або лакобелю (фарбоване скло). Фурнітуру охоче використовують німецьких та австрійських виробників Blum або Hettich.

- Більш дешевим класом на відміну від елітного є кухні з дерев'яними фасадами українських виробників. На сьогодні фасади вітчизняного виробництва характеризуються хорошою якість та значно відрузняються у ціні від закордонних виробників кухонних фасадів.

- До економ класу відносять кухні з ромкових фасадів. Такі фасади створюють ефект деривини проте виготовлені ці фасади з МДФ. Кухонні гарнітурииз рамкового МДФ характеризуються приємним зовнішнім виглядом та помірною ціною. Для таких кухонь обирають фурнітуру системи Linken.

- Бюджетним варіантом на сьогодні є кухні до яких виготовляють фасади з ДСП. Такі кухні надійні, підійдуть для корпоративних органіацій, виробництв, для офісів, оздоблення кухонних кімнат у готелях, хостелах, ресторанах, санаторіях, на базах відпочинку. Варіант кухні здебільшого не для дому, хоча для домашнього вжитку також замовляють багато кухонь з ДСП. Лаиіноване ДСП має широку гаму кольорів, завдяки чому дозволяє варіювати у створенні дешевої та затишної кухні.

Компанія Меблі Room пропонує багато варіантів кухонь згідно до побажань та бюджету замовника. Виготовляємо кухні за екскізами замовника, можливе виготовлення в інше місто. Привабливі ціни виробника, висока якість, гарантія, репутація компанії.

Кухонні гарнітури за цінами виробника можна замовити за телефоном +380675685982

 

 
Зоряна Москвяк