alt +380 (96) 796 58 19         alt +380 (32) 253 05 63
alt +380 (93) 728 66 64         alt E-mail: roomlviv@meta.ua

Реклама

Кухня 147

Ціна кухні: розраховується індивідуально

Детальніше...
 
Кухня 150

Ціна кухні: розраховується індивідуально

Детальніше...
 
Кухня 146

Ціна кухні: розраховується індивідуально

Детальніше...
 
Кухня 162

Ціна кухні: розраховується індивідуально

Детальніше...
 
Кухня 143

Ціна кухні: розраховується індивідуально

Детальніше...
 
Кухня 165

Ціна кухні: розраховується індивідуально

Детальніше...
 
Кухня 164

Ціна кухні: розраховується індивідуально

Детальніше...
 
Кухня 159

Ціна кухні: розраховується індивідуально

Детальніше...
 
Більше статтей...
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 5

Кухня у м. Львів: особливості та переваги

Кухня – одна із найважливіших функціональних зон будь-якого дому. Вона може одночасно виконувати безліч функцій, тому потребує ретельного планування. Вибір кухонних меблів – непроста задача, адже окрім величезної кількості матеріалів та дизайнерських рішень існує не менша кількість інших важливих нюансів.

Процес планування кухні складається із кількох основних етапів:

· Визначення розмірів приміщення, висоти стелі, відстані між підлогою та підвіконням, інші заміри;

· Створення плану розташування основних функціональних елементів;

· Створення проекту із урахуванням масштабу;

· Визначення стилю, кольорів, декоративних нюансів та побажань щодо дизайну;

· Визначення та планування бюджету із урахуванням всіх витрат на меблі, техніку, облаштування.

Лише після цього варто переходити до пошуку підходящого гарнітуру. Для цього можна вивчити різноманітні кухні, фото яких представлені на сайті нашої компанії "Меблі Room". Серед актуальних пропозицій – різні варіанти на будь-який смак.

Кухня у Львові: сучасні стилі та комплектації

Завдяки сучасному вибору матеріалів, фактур та конструктивних рішень можна легко облаштувати різні стилі кухні, ціна якої в результаті буде сповна виправдана задоволенням від використання.

Найбільш розповсюджений варіант – традиційна класика, яка ніколи не виходить із моди. Це масивне дерево, високі стелі, великі вікна, класичні поєднання кольорів та вишукані акценти. Інша популярна тенденція – модерн, у основі якого – зручність та практичність. Це функціональна робоча зона, вбудована техніка та повна відсутність непотрібних дрібниць.

Стиль кантрі – це домашній затишок та лаконічність, легкі дерев’яні та плетені меблі, велика кількість текстилю та невимушена атмосфера. Хай-тек – це яскраві кольори, сучасні матеріали, чіткі та різкі лінії, нестандартні декоративні рішення. Особливості хай-теку – метал, скло, простір та максимальна технологічність. Свою специфіку мають і інші стилі, а різноманіття гарнітурів дозволяє не обмежуватися загальноприйнятими рамками.

Як правильно обрати та купити кухню у Львові

Щоб правильно обрати та купити кухню, необхідно визначитися із основними питанням. На скількох осіб мають бути розраховані меблі? Як часто та наскільки інтенсивно кухня буде використовуватися для приготування та прийому їжі? Чим ще члени родини займаються на кухні? Яка техніка та додаткове обладнання планується?

Важливий фактор – розміри приміщення. Правильно підібрані ергономічні меблі можуть візуально збільшити, зменшити, вплинути на форму та загальне сприйняття кімнати. Навіть при невеликій площі можна облаштувати достатню кількість простору. Велика площа кухні дозволяє використовувати різноманітні додаткові елементи. Необхідно пам’ятати і про можливу наявність нестандартних кутів, виступів, тощо, у які має вписатися гарнітур.

При виборі меблів для кухні враховується також розташування комунікацій, побажання щодо розміщення робочої поверхні, плити, холодильнику, потреба у організації додаткового освітлення та інші індивідуальні нюанси.

Купити якісні кухні у м. Львів, ціни на які будуть сповна виправдані їх якістю, допоможе наша компанія "Меблі Room". Ми пропонуємо лише зручні та перевірені моделі, різноманітний асортимент, необхідні консультації та вигідні умови придбання. 

кухні львів, кухні купити львів, кухні тернопіль, кухні купити тернопіль, кухні луцьк, кухні купити луцьк, кухні рівне, кухні купити рівне, кухні франківськ, кухні купити франківськ, кухні чернівці, кухні купити чернівці, кухні ужгород, кухні купити ужгород, кухні вінниця, кухні купити вінниця, кухні хмельницький, кухні купити хмельницький, кухні житомир, кухні купити житомир, кухні київ, кухні купити київ, кухні черкаси, кухні купити черкаси, кухні херсон, кухні купити херсон, кухні миколаїв, кухні купити миколаїв, кухні одеса, кухні купити одеса, кухні чернігів, кухні купити чернігів, кухні полтава, кухні купити полтава, кухні суми, кухні купити суми, кухні харків, кухні купити харків, кухні кіровоград, кухні купити кіровоград, кухні дніпропетровськ, кухні купити дніпропетровськ, кухні запоріжжя, кухні купити запоріжжя, кухні донецьк, кухні купити донецьк, кухні крим, кухні купити крим

Зоряна Москвяк