Купити ліжка для лікарень: медичне, для інвалідів - Львів

alt +380 (96) 796 58 19         alt +380 (32) 253 05 63
alt +380 (93) 728 66 64         alt E-mail: roomlviv@meta.ua

Реклама

Банер

10% на меблі клієнтам Еко-Дoмy

Медичне ліжко функціональне 2-х секційне. для лікарень (сітка) 90095

Ціна медичного ліжка (гурт): 4650 грн

При замовленні від 10 одиниць

Ціна металевого ліжка (розд): 4850 грн

Увага! ціни можуть відрізнятися. Уточнюйте!

Детальніше...
 
Ліжко медичне для лікарняної палати 90076

Ціна ліжка (гурт): 2530 грн

Тільки гурт від 10 одиниць

Увага! ціни можуть відрізнятися. Уточнюйте!

Детальніше...
 
Медичне ліжко функціональне 3-х секційне (сітка) 90098

Ціна медичного ліжка (гурт): 5600 грн

При замовленні від 10 одиниць

Ціна металевого ліжка (розд): 5750 грн

Увага! ціни можуть відрізнятися. Уточнюйте!

Детальніше...
 
Медичне ліжко 2-х секційне (перферований лист) 90096

Ціна мед ліжка (гурт): 5180/16540 грн

При замовленні від 10 одиниць

Ціна мед ліжка (розд): 5280/17690 грн

Увага! ціни можуть відрізнятися. Уточнюйте!

Детальніше...
 
Медичне ліжко функціональне 3-х секційне (лист) 90097

Ціна медичного ліжка (гурт): 6200 грн

При замовленні від 10 одиниць

Ціна металевого ліжка (розд): 6350 грн

Увага! ціни можуть відрізнятися. Уточнюйте!

Детальніше...
 
Медичне ліжко 2-секційне ЕКОНОМ (без коліс) 60105

Ціна медичного ліжка (гурт): 4000 грн

Тільки гурт від 10 одиниць

Увага! ціни можуть відрізнятися. Уточнюйте!

Детальніше...
 


Ліжка для лікарень та їх особливості

Ліжка для лікарень представляють собою спеціально розроблені конструкції, які використовуються для госпіталізації хворих, для створення комфортних умов для пацієнтів та для зручності роботи лікарів. Різні моделі відрізняються конструкцією та можливостями, але усі їх об’єднують певні загальні властивості.

Ліжко функціональне дозволяє окремо регулювати секції голови та ніг, має зручні поручні та зазвичай оснащене кнопками для керування необхідними електронними пристроями поблизу. Серед додаткових деталей – спинки та бортики, що знімаються, штатив для крапельниці, складні огородження, медичний матрац, штанги для опори рук, столик та інші додаткові аксесуари.

Такі ліжка незамінні не лише у лікарнях, а й у домашніх умовах на період реабілітації хворого. Для тимчасового використання достатньо оренди ліжок, а для лікарень та реабілітаційних центрів значно вигідніше одразу придбати необхідну кількість меблів та обладнання.

Ліжка для лікарень: різновиди та специфіка використання

Ліжка медичні класифікується за різними принципами, у залежності від призначення чи специфіки конструкції. Можна виокремити декілька основних різновидів:

· Механічне. Секції, кут нахилу та інші показники регулюються вручну, використовуючи відповідні упори, фіксатори, огородження, панелі, тощо.

· Ліжка із пневматичною пружиною. Пневмопружина дозволяє зручно керувати кутом нахилу, включаючи позиції, коли голова пацієнта знаходиться нижче тазу та навпаки.

· Ліжка із черв’ячним приводом. Для управління нахилом використовуються гвинтові механізми, що можуть фіксуватися у необхідному положенні. Така конструкція дозволяє більш плавно та м’яко піднімати чи опускати секції.

· Ліжка із електроприводом. Керуються дистанційним пультом та вважаються найбільш функціональними серед аналогів. Це дає змогу пацієнту самостійно керувати положенням, не звертаючись за сторонньою допомогою.

Окремо можуть вирізнятися ліжка для інвалідів та інші моделі спеціального призначення, конструкція та можливості яких варіюються із урахуванням поставлених задач.

Як правильно обрати та купити ліжка для лікарень?

Існує два основних чинники, які необхідно урахувати при виборі ліжка для лікарні. Це тип приводу та кількість секцій. Саме від останнього показнику залежить кількість положень, які зможе зручно приймати хворий. Одна головна секція дозволяє піднімати голову та плечі, полегшуючи прийом їжі та попереджаючи біль у шийному відділі.

Дві секції дозволяють регулювати положення голови та ніг. Особливо це важливо для хворих із травмами нижніх кінцівок. Три чи чотири секції – можливість повністю управляти положенням тіла, включаючи поперековий відділ.

Також необхідно звернути увагу на комплектацію і додаткові функції. Наявність коліс обов’язкова при необхідності переміщувати ліжко по приміщенню чи за його межами. У такому випадку повинен бути і тормозний механізм, що надійно зафіксує конструкцію на місці.

Наша компанія "Меблі Room" допоможе обрати якісні, надійні та практичні медичні ліжка для лікарень та інших потреб, ураховуючи конкретні вимоги та побажання. Ми пропонуємо лише якісну та надійну продукцію, ефективність та безпека якої перевірені практикою. 

 

Зоряна Москвяк